est lit eng lat
Vallini logo
Usaldusväärne partner Baltikumis
Mõõteseadmed
Elektriseadmed
Ohutus
Suitsuandurid, gaasilekkeandurid
Kaitsekiivrid
Kukkumiskaitsevahendid
Klaasfiiberkiust redelid (dielektrilised)
Maandusseadmed
Dielektrilised kaitsevahendid
Indikaatorid
Rikkevooluindikaatorid
Pingealuste tööde (1000V) tööriistad
Liini- ja kaablitööde tarvikud
Installatsioon
Muud tooted
Ohutus
CRESTO (Rootsi) toodab enda konstrueeritud ja valmistatud kõrgtöödele professionaalseid kukkumiskaitsevahendeid. Nimetatud tooted sobivad võrdselt hästi nii neile, kes kasutavad neid harvem kui ka personalile, kes täidavad oma igapäevaseid tööülesandeid kõrgustes.
CRESTO kukkumiskaitsevahendite valik koosneb toestatavatest ja kukkumist pidurdatavatest vahenditest, millele lisanduvad terviklahendused horisontaal- ja vertikaalturvasüsteemid siinide ja trossidega. Klientidele on kohapeal saadaval väljaõppeprogrammid, remondi- ja kontrollteenus. CRESTO kõik tooted on heaks kiidetud vastavalt Euroliidus kehtivatele eeskirjadele ja standarditele.

WORK ITALIA (Itaalia) järjepidev tähelepanu tootearendusele ja kvaliteedile on võimaldanud tuua ka Eesti turule meie klientide soovile vastavaid maandusseadmeid praktiliselt mistahes tööde teostamiseks elektripaigaldistes. Pakume WORK ITALIA kantavaid maanduseid õhuliinidele ja alajaamadele (0,4 kV- 330 kV), kuni ja üle 1000V pingeindikaatoreid suure kasutusulatusega (näiteks pingeindikaator RMT1030 piirkonnaga 3-35 kV). Pinge all töödele on saadaval teisaldatavad läbipaistvad painduvad kaitsekatted ja õhukaabelliinide tarvis spetsiaalsed kantavad maandused. WORK ITALIA tooted on testitud ja sertifitseeritud mainekates Euroopa kontrollorganites ning vastavad kehtivatele IEC ja EN standarditele. Uudisena jõuavad 2009 aastal Eestisse universaalaste liiniklemmidega maandusseadmed, mida saab kasutada õhuliinidel, lattidel ja kuulpoldil läbimõõduga 30 mm.

SECURA (Poola) tooted on leidnud püsiva koha Vallin Baltic AS kaitsevahendite paketis. Pakume dielektrilisi kindaid kaubamärgi ELSEC all erinevatele pingetele (0,5-30 kV). Tehniliselt vastavad kindad EN 60903:2003 + AC2:2005. Nimetatud kinnastele on võimalik meilt saada higistamisvastaseid sisemisi puuvillaseid sõrmikuid ja kitsenahast väliseid kaitsekindaid. SECURA dielektrilised matid kahes variandis mõõtmetega 75x75 cm ja rullmatt laiusega 110 cm, mõlemad paksusega 6 mm sobivad mistahes elektripaigaldiste ruumidesse, kus on nõutud nende kasutamine. SECURA väljastab igale oma tootele kirjaliku sertifikaadi, nende vastavuse kohta Euroliidus kehtivatele standarditele.

NEXA (Rootsi) suitsu- ja gaasilekke anduritest toome Eestisse turul arvestatava koha leidnud optilisi suitsuandureid, juhtmeteta teleühendusega optilisi suitsuandureid ja gaasilekkeandureid. NEXA uusi optilisi suitsuandureid saab paigaldada ruumidesse, kus ümbritsev temperatuur on -10°C ÷ 40°C. Andurid on eriti tundlikud miilava (hõõg) põlengu nähtamatule suitsule. NEXA teleühendusega suitsuandurid sobivad eriti keerukama ruumilahendusega kohtadesse, selleks juhtmeid vedamata (maksimaalne andurite arv 12). Ettevalmistamisel on vingugaasiandurite maaletoomine. NEXA kõik tooted vastavad Euroliidus kehtivatele standarditele ja omavad sellekohaseid sertifikaate.


SAGAB on pingeindikaatorite tootja Rootsist, mis on üks väheseid firmasid, kes toodab oma kaupa samas riigis, kus ta asub - Rootsis. Tegemist on kvaliteet-tehasega, mis on algselt tootnud pingeindikaatoreid ka suurtele kontsernidele (nt. Fluke). Indikaatorid vastavad kõigile vajalikele standarditele.