est lit eng lat
Vallini logo
Usaldusväärne partner Baltikumis
Mõõteseadmed
Elektriseadmed
Juhtimisseadmed
Ajaline juhtimine
Valgustuse juhtimine
Kliima juhtimine
Automaatika
Tarvikud
Sulavkaitselülitid ja tarvikud
Lühis-ja maaühendusvoolu indikaatorid
Koormuslahklülitid
Trafod
Ohutus
Installatsioon
Muud tooted
Juhtimisseadmed
Theben AG oskused peituvad aja-, valgustus- ja kliimakontrolli lahendustes. Theben toodab aegreleeseadmete, modulaatorite ja siinisüsteemide seas suures ulatuses kõrgeima kvaliteediga tooteid. Theben ei paku mitte ainult analoog- ja digitaaltehnoloogilisi aegreleesid koos klassikalise lülitusnuki või segmendiga, vaid ka mikroprotsessori poolt kontrollitavaid tunni-, päeva-, nädala- ja aastaprogrammiga digitaalseadmeid ning laialdast andurite ja täiturmehhanismide programmi EIB siinitehnoloogia jaoks. Lisaks on Theben tuntud oma trepivalgustus- ja hämarlülitite ning energiasäästlikku küttekontrolli võimaldavate kelltermostaatide poolest.

Theben pakub oma klientidele kõikidele olukordadele ja rakendustele kohaldatud lahendusi.
Theben AG-l on filiaalid Saksamaal, Suurbritannias, Prantsusmaal, Itaalias ja Ðveitsis ning ta on üks aegreleeseadmete ning -süsteemide juhtivatest tootjatest. Jätkuva kasvu tagab ülemaailmne esindatus rohkem kui 53 riigis ning kõrgekvaliteedilised juhtivad tooted turul. Thebeni tooted on väga hästi tuntud oma kasutajasõbralikkuse, toodete kõrge kvaliteedi ning esmaklassilise disaini poolest.

Ettevõte on sertifitseeritud vastavalt standardile DIN EN ISO 9001:2000.

Meie digitaalne aegrelee TERMINA on saanud järgmised rahvusvahelised tehnoloogia-, disaini- ja ergonoomikaauhinnad: “ELEX 2000”, “tib 2000”, “designlink 2001”, “ETOP Award 2001”. CHEOPSi lüliti ja digitaalne kelltermostaat RAMSES: disainiauhind “RED DOT” 2003. aastal.

Lisainfo Thebeni toodete kohta saate kodulehelt www.theben.de.